دانلود وکتور از شاتر استوک

11 آگوست 2019 مقالات

تجربه دانلود وکتور از شاتر استوک را داشته اید؟ فایل های پر طرفدار وکتور را چگونه از شاتر استوک خریداری کنیم؟
وکتورها یا فایل های EPS, از طرح های گرافیکی پر طرفدار هستند. وکتورها تصاویر دیجیتالی هستند که امکان ویرایش بسیار بالایی دارند. بنابراین اگر بخواهید یک فایل رستری ( پیکسلی) را ویرایش کنید بسیار وقت گیر تر خواهد بود.
به دلیل ساخت وکتور از نقاط, با ویرایش و کوچک یا بزرگ کردن آنها کیفیت تصاویر افت نخواهد کرد.

دانلود وکتور از شاتر استوک

نحوه دانلود وکتور از شاتر استوک

شاتر استوک یکی از بزرگترین مرجع های محصولات هنری است. شما میتوانید با بودجه های متفاوت, طرح دلخواه خود را انتخاب کنید. آرشیو شاتر استوک بیش از ۲۸۹ میلیون عکس را شامل میشود و روزانه بیش از ۱۶۷ هزار عکس به آن اضافه خواهد شد. بی شک میتوانید وکتور های دلخواه خود را با هر موضوعی در میان این آرشیو جست و جو کنید.

  •  وارد سایت Shutterstock.com شوید.
    نکته: فراموش نکنید که به دلیل فیلترینگ باید از VPN استفاده کنید.
  •  در قسمت categories, گزینه وکتور را انتخاب کنید. ( در این صفحه, در قسمت pricing میتوانید از طرح ها و قیمت های آن مطلع شوید)
  •  موضوع ( کلمه کلیدی) مورد نظر خود را جست و جو کنید.
  •  عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  •  پس از انتخاب سایز مورد نظر, گزینه دانلود را کلیک کنید. (پرداخت از طریق ویزا کارت و مستر کارت)

توجه داشته باشید که برای دیدن اطلاعات عکس و دانلود آن باید در سایت شاتر استوک عضو شوید.

قیمت های دانلود وکتور از شاتر استوک

زمانی که یکی از طرح های شاتر استوک برای خرید عکس را انتخاب میکنید میتوانید برای خرید وکتور از آنها استفاده کنید. هر یک از عکس ها و تصویر سازی های سایت شاتر استوک را میتوانید هم به صورت JPEG و هم به صورت Vector دانلود کنید. زمانی که یک عکس را به صورت وکتور دانلود کرده باشید میتوانید هر زمان که بخواهید همان فایل را بدون پرداخت هزینه ایی به صورت jpeg دانلود کنید.

طرح های سالانه و ماهانه

 

طرح های متفاوتی برای دانلود عکس از شاتر استوک وجود دارد. میتوانید به صورت ماهانه و سالانه, یک طرح متناسب با کارتان را انتخاب کنید. در طرح های سالانه ۴ طرح وجود دارد.
کمترین تعداد عکس, ۱۰ عدد در سال میباشد که قیمت هر عکس ۲٫۹۰ دلار است. بیشترین تعداد عکس در طرح های سالانه ۷۵۰ عدد میباشد که هزینه هر عکس,۰٫۲۷ دلار در نظر گرفته شده است.
اگر کار شما به گونه ایی است که به عکس های بیشتری نیاز دارید, میتوانید از از طرح های ماهانه استفاده کنید. کمترین تعداد عکس, ۱۰ عدد در ماه میباشد که قیمت هر عکس ۴٫۹۰ دلار است.
بیشترین تعداد عکس در طرح های ماهانه ۷۵۰ عدد میباشد که هزینه هر عکس, ۰٫۳۳ دلار میباشد.

دانلود وکتور از شاتر استوک

طرح ویژه

شاتر استوک به کاربران خود یک طرح جداگانه ارائه کرده است. این طرح برای افرادی است که هر زمان که میخواهند میتوانند در طول سال از آن استفاده کنند.
این طرح از ۲ عدد عکس شروع میشود که قیمت هر عکس ۱۴٫۵۰ میباشد. بیشتر تعداد این طرح, ۲۵ عدد عکس است که قیمت هر عکس ۹٫۱۶ دلار میباشد .
اگر یک شرکت هنری و یا یک گروه هنری دارید میتوانید از طرح چند کاربرشاتر استوک استفاده کنید. طرح ها به گونه ای است که ۷۵۰ عکس در ماه به آن ها تعلق میگیرد و هرچه تعداد کاربران بیشتر باشد هزینه طرح گران تر خواهد شد.

  • گره های ۲ نفره, ۳۷۹ دلار
  •  گروه های ۳ نفره, ۴۷۹ دلار
  • ۴ نفر به بالا, ۵۷۹ دلار

برای دانلود وکتور از شاتر استوک باید از طریق مستر کارت یا ویزا کارت هزینه ها را پرداخت کنید. اما برای ایرانیان به دلیل تحریم ها, داشتن این کارت های اعتباری, کمی سخت و گاها غیر ممکن است.

بیشتر بخوانید: آشنایی با وکتور و وبسایت های آن 

پیشنهاد ما به شما برای دانلود وکتور از شاتر استوک

میتوانید به سایت Axha.com بروید و تمام محصولات شاتر استوک را با کیفیت بسیار بالا و قیمت های بسیار پایین از طریق کارت های بانکی ایرانی خریداری کنید.
سایت عکسها به کاربران امکان دانلود مستقیم محصولات شاتر استوک را میدهد.

برای سفارش و دانلود وکتور از شاتر استوک با ما تماس بگیرید.

۰۳۱-۳۶۶۳۰۳۵۳

اشتراک گذاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
دستیار ترجمه