طراحان بخوانند! سایت Icons8  چیست ؟

19 اکتبر 2020 مقالات

تمامی طراحان گرافیکی برای تسریع روند کاری خود به یک سری طرح های از پیش آماده نیاز دارند که با استفاده از آن ها بخشی از کار خود را تکمیل می کنند. سایت های زیادی وجود دارند که می توان از آن ها این طرح های گرافیکی ، آیکون ها و .. را خریداری کرد. از محبوب ترین آنها می توان به سایت فریپیک و شاتر استوک اشاره کرد که درآنها عکس، آیکون و هر چیزی که در طراحی سایت یا طراحی گرافیکی به ما کمک می کند وجود دارد. در این مقاله اما می خواهیم به معرفی سایت Icons8 بپردازیم. سایت Icons8 چیست و چه در طراحی چه کمکی به ما خواهد کرد؟

سایت Icons8 چیست ؟

همانگونه که گفته شد سایت های خارجی زیادی وجود دارند که از آن ها می توان طرح های از پیش آماده را دانلود و یا خریداری کرد. سایت Icons8 آیکون، موسیقی، عکس های استوک و همچنین وکتور های از پیش آماده را ارائه می دهد.  طراحان می توانند به تناسب نیاز خود هر کدام از آیتم هایی را که نیاز دارند دانلود و در طرح هایشان استفاده کنند.

سایت Icons8 مدام به روز رسانی می شود و طرح های زیادی در آن آپلود می شود. در حال حاضر ۸۷۰۰۰ آیکون در فرمت های مختلف برای ایده گرفتن و استفاده در طرح ها در این سایت وجود دارد. نکته ی مثبت این است که پس از دانلود طرح ها می توانید آن ها در نرم افزار های ادوبی باز کنید و این طرح ها را برای خود سفارشی سازی کنید. البته از لحاظ اخلاقی درست نیست که طرح از پیش آماده را با تغییر رنگ و یا تغییر جزئی به نام خود کنید اما استفاده آن ها در طرحی که ۷۰ درصد کار بر عهده ی خودتان بوده است مشکلی برای کپی رایت به وجود نخواهد آورد.

سایت Icons8

 چگونه از Icons8 استفاده کنیم ؟

به غیر از دانلود فایل و استفاده ی آن ها در طرح های خود نوع دیگری از استفاده وجود دارد که این سایت به شما ارائه می دهد. با استفاده از Photo Creator می توانید از عکس ها ، مدل ها و پس زمینه های مختلفی که در سایت وجود دارد برای خلق آثار انتزاعی خود استفاده کنید. فایل های JPEG  در این سایت رایگان هستند.

قیمت استفاده از سایت Icons8

سایت های مشابه به سایت Icons8 معمولا دو نوع مدل استفاده را پیشنهاد می کنند. یک نسخه ی رایگان و یک نسخه ی پرداختی. استفاده از نسخه های رایگان دسترسی های محدودی دارد و شما نمی توانید فایل ها را به صورت فایل اصلی دریافت کنید. اما برای کسانی که استفاده ی مداوم از اینگونه سایت ها دارند خرید اکانت سایت را پیشنهاد می کنیم زیرا فعالیت با استفاده از فایل های از پیش آماده سرعت کار را بالا خواهد برد. برای کسانی که قصد خرید دارند پلن ها ی پرداختی به صورت زیر است:

یک برنامه ی ماهانه، ۱۹٫۹۰ دلار و یک برنامه ی سالانه، ۱۹۹ دلار وجود دارد. هر دو پلن پرداختی با یک دیگر یکسان است و دسترسی شما به فایل های اصلی، لایه باز را فراهم می کند. تنها تفاوت این دو پلن مدت زمان آن است. پیشنهاد می شود برای شروع حتما پلن ماهانه را انتخاب کنید.

کلام آخر

در این مقاله خواندیم که سایت Icons8  چیست و چگونه می توان به عنوان طراح از آن بهرمند شد. سایت های زیادی در زمینه ی طراحی وجود دارند که می توانند شما را در طراحی ها کمک کنند. برای پرداخت در این سایت و سایت های مشابه می توانید از خدمات شرکت ایرانیکارت استفاده کنید. شما می توانید عکس های استوک خود را با خرید از شاتر استوک نیز به دست بیاورید.

اشتراک گذاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
دستیار ترجمه